Ráczpali Anita Blogbejegyzések

Elkezdődött…

Tegnap este nekiveselkedtünk a lányokkal  – sajnos még Dia nélkül – az első közös futóedzésünknek a Spar maraton váltójára. Mivel a Kopaszi-gát közelében dolgozunk, a helyszín adta magát, és mivel mind kezdő futók vagyunk kb. 7perc/km körüli idővel, először csak egy oda-vissza távot tűztünk ki célul, ami 3,73km-re sikeredett 6,56perc/km idővel. Nekem a tegnapi a 3. futásom volt a héten, a vádlim már eléggé el volt fáradva, viszont ma pihenőnap van, így holnap újult erővel folytatom a felkészülést.

Érezned kell szerintem, mikor kell szünetet tartani, nem szabad túlhajszolnod magad! Még 5x tudunk menni a lányokkal edzeni, a cél minden edzésen 1km-rel növelni a távot, mivel a versenyen a legrövidebb táv kb. 8km lesz. Nagyon ügyesek voltunk az első edzésen! 🙂