1 hónap van hátra…

Ezt a hetet nagyon komolytalanul vettem... nem vagyok rá büszke, péntek van már és még csak egyszer futottam. A hétvégén igyekszem legalább még egyszer egy hosszabbat futni. Elég szeles idő volt a héten, tudom, nem kifogás, de egyedül szélben nem szeretek futni. Jöhet eső, hó, csak szél ne legyen :) A gyűjtéssel is szépen haladunk, nagyon hálásak vagyunk az eddigi támogatásokért, a kitűzött célunk 40%-át már sikerült összegyűjtenünk! :) Remélem, jól telt a hetetek, legyen csodaszép hétvégétek! A.

Elkezdődött…

Tegnap este nekiveselkedtünk a lányokkal  - sajnos még Dia nélkül - az első közös futóedzésünknek a Spar maraton váltójára. Mivel a Kopaszi-gát közelében dolgozunk, a helyszín adta magát, és mivel mind kezdő futók vagyunk kb. 7perc/km körüli idővel, először csak egy oda-vissza távot tűztünk ki célul, ami 3,73km-re sikeredett 6,56perc/km idővel. Nekem a tegnapi a 3. futásom volt a héten, a vádlim már eléggé el volt fáradva, viszont ma pihenőnap van, így holnap újult erővel folytatom a felkészülést. Érezned kell szerintem, mikor kell szünetet tartani, nem szabad túlhajszolnod magad! Még ...