Frissítő Hírek, érdekességek

Szárnyaló Élménykülönítményesek a 32. Wizz Air Budapest Félmaratonon

A szeptember 10-i budapesti Wizz Air félmaratonon 15 futónk állt rajthoz azzal a céllal, hogy gyűjtésükkel örökre szóló élményeket szerezhessenek a Bátor Táborban gyógyuló beteg gyermekeknek és családjaiknak. A versenyt megelőző időszakban 1 439 918 Ft-ot gyűjtöttek,hatalmas köszönet érte!

Többen életük első félmaratonját futották le ezen a könnyűnek egyáltalán nem mondható versenyen. Volt köztük háromgyermekes anyuka, orvostanhallgató, üzletember, önkéntes cimbink és egy volt táborozónk is. Ezen a napon egy pár órára mindenkinek egy célért dobbant a szíve és mozdult a lába. Az élménybeszámolók magukért beszélnek:

„Mennyire igaz ez a szó! Élmény volt az egész, a pólóm szárnyakat adott, szó szerint! ”

„Alig hittem el. (Sőt, még ma is alig hiszem el.)

Egy érem, amibe bele van gravírozva a hivatalos idő.

Egy csapat, akik támogattak

Vadidegen emberek, akik támogattak. (…)”

„Fantasztikus volt ez a 3 hónap, ez az egész adománygyűjtős időszak, az egész félmaratoni őrület és egy új szenvedélynek a megismerése. Tényleg, most egy új világ nyílt előttem.”

Köszönet minden futónak és minden támogatónak, aki részese volt Velünk ennek a nagy kalandnak! A beérkezett összegből fedezni tudjuk a magaskötél pályánk éves fenntartási költségeit és egy turnusnyi táborozó számára (70 fő) apró, erőt adó ajándékot tudunk adni emlékbe.