2018.08.08. Futás

Nehezen indult azt hittem végig se csinálom. Lassan indultam de nem azért mert tudatosan akartam...majd lett egy mesés célom...átbillentem és tök egyenletesen lefutottam. A világból is ki tudnék most futni 10 km 5:50 átlag

További blogbejegyzéseim

2018. BalatonMan

Primavera csapatban indultam a középtáv kategóriában. Ahol meglepetés 10. helyen végeztünk az abszolút váltó kategóriában. IMÁDTAM! 1900 m úsztam a Balatonban (3. lányként jöttem ki a vízből) 30:28 idővel. A víz nem volt hideg és én csak szelltem a habokat. Aztán egy kis pihenő, míg a bringás ment (röpke 3 óra alatt) 95 km tekert a hős Péterem. Aztán jött a 30 fokban a nem kevés szintkülönbséggel a 3x7 km balatonfüredi kör. Hőgutát kaptam majdnem, rosszul frissítettem, kb. 17 km-nél jött is a holtpont. Élmény volt a javából futni a Speciális Távú versenyzőkkel, az IronMan kőkemény maggal. ...

2018 szeptember ÚSZÁS a központban

2018 szeptemberben a Swimming Master European Championship, Kranj vettem részt. SwimLife csapatom remekül szerepelt, én is egyéniben 200 vegyesen 8. helyezett lettem, és 800 gyorson 11. helyezést értem el. 50 pillangón 12. lettem és 50 gyorson pedig 10. helyezett. A legfantasztikusabb élmény viszont az volt hogy a 4x50 m női vegyesváltóban Európa Bajnokok lettünk a 120-160 korosztályban.

SWIMLIFE SE

Készülünk a Szenior Úszó Európa Bajnokságra, mely Krajn-ban lesz. Drukkoljatok mert nem csak futni jó de úszni is....szuper jó a hangulatom, elszánt vagyok és nagyon motivált! Legjobb felkészülés! ...TÁMOGASSATOK...