Bihari Tímea

38. Lidl Balaton-átúszás / 5200 m

Sziasztok!
2016-ban megtapasztalhattam a kiszolgáltatottság érzését, mely elindított egy teljesen más úton, így sok akadályt legyőztem, amit az élet elém rakott. A tavalyi évben már elég erősnek éreztem magamat ahhoz, hogy én magam rakjam az akadályokat. Jól eső érzés volt elindulni az első akadályversenyen, az első futóversenyen a Kis Hajcsárommal, a többedik úszóversenyen, kerékpár versenyen és megtapasztalni, hogy milyen értékelni az egészségünket.
Éppen ezért az idén jótékony céllal állok rajthoz 2020. 08.01-én a 38. Lidl Balaton-átúszáson a súlyos beteg gyerekek élményterápiás táboroztatásával foglalkozó Bátor Tábor Alapítvány futócsapatának tagjaként. Adománygyűjtési célom 150.000 Forint.
Kérlek, segíts Te is az elérésében: fogadj örökbe egy kilométert az úszásomból!
Természetesen a karantén alatt teljesített biciklis és futós 818 km-et is felajánlom erre a célra.

Adománygyűjtési cél:

150 000 HUF

Adományodat daganatos és krónikus beteg gyerekek élményterápiás táboroztatására fordítjuk. Felajánlásodat online fizetéssel, banki átutalással vagy postai csekk igénylésével is megteheted. Kattints ide!

• Extreme Trail Stadionverseny

07.04-én a Nyíregyházi Városi Stadionversenyen küzdhettünk végig 4+km-t, 36 akadályt és a nem teljesített, vagy hibásan teljesített akadályoknál bűntetőket. Ismét nem csalódtunk a szervezők munkájában, hiszen szuper hangulatot, leleményes, kihívásokkal teli pályát varázsoltak nekünk. Szuper volt a Kis Hajcsárommal megtapasztalni újra az erőnket és kitartásunkat 😊. Köszönöm a lehetőséget!

inbound290079042121714898
  • Brutálfutás 9.0

A keményebb versenyek között, néha jó végigélni egy-egy bulis futamot is 😊, amilyen a Brutálfutás is volt. Ez már a kilencedik alkalom, hogy részt lehet venni a nyáregyházi motocross pályán egy kis malackodáson. Szuper szervezéssel, szuper hangulattal 7 km-t és 35 akadályt lehet végig csúszni, kúszni, mászni, futni, sarazni. Köszönöm a lehetőséget!

Tóthfalusiné Bubrik Beáta

Drága Timi! Nagyon felnézek rád a kitartásodért. Büszke vagyok rád, arra, amit és ahogyan csinálod!!!!!
  • Júl 02
  • XY

XY

• Júl 01
  • Csak pozitívan a karantén idején is

Sok verseny lemondásra, elhalasztásra került, de voltak versenyek, melyeket “virtuálisra” varázsoltak a versenyszervezők. Mit is jelent ez igazából? A táv teljesítése volt a fontos, a vírus ideje alatt született rendeletek figyelembevételével. Bárhol futhattad, tekerhetted a meghatározott távot. És milyen jó, hiszen így nem volt lustálkodás, nem estünk ki a napi sportolásból, készülésből.  Ezt segítette még […]

IMG_20200701_082354
  • máj 07
  • Győzzük le együtt a Koronavírust!

Versenyek voltak, vannak és lesznek, tehát futni kell tovább. És, ha mindezt egy jó ügy érdekében tesszük, akkor ebben a karanténos időszakban biztos, hogy nem is lesz megállás 😊.Köszönöm ezt a szép motivációt Magyar Futósport Egyesület!

• Már 13
  • BFD

Baranyáné Fazekas Dóra

Sok sikert és eredményes versenyt kívánunk!
  • feb 23
  • Dragon Ice és egy kis feszültségmentesítés

Sziasztok! A tegnapra megrendelt jó idő meghozta az eredményt. A Nyírbátorban megrendezett Dragon Ice akadály terepfutó versenyen javítani tudtam a futási időmön és a teljesített akadályok számán. Természetesen a fejemben a stresszlevezetésen kívül a Bátor Tábor is az eszemben volt végig. Jó érzés ilyen gondolatokkal futni 😁.