Pályabejárás

Azt hiszem ez volt idáig a legjobb hetem! :) A héten szabadságon voltam, ezért kicsit átrendeződtek a futásaim is. Szerdán, pénteken és ma futottam. Szerdán és ma ismétléses gyorsító edzésem volt, amiket nagyon élveztem. Egyre gyorsabb vagyok! :) Három napot töltöttünk Balatonfüreden, a verseny helyszínén. Többek között azért is mentünk, hogy tartsunk egy pályabejárást. Mivel a párom a versenyem előtti napon teljesíti élete első Ironman versenyét, ezért együtt indultunk a felfedező útra. Neki is ugyanazon a pályán kell futnia, neki 6-ot, nekem 2 kört. Izgatottan indultunk neki, a pályarajz alapján haladtunk. Ennek ellenére egyszer sikerült eltévednünk, majd egy futó útba igazított bennünket. Ekkor következett a Hóvirág utca. Igazi meglepetés várt ránk, hatalmas emelkedővel. Nagyon izgalmas pálya vár ránk a versenyen, tele emelkedőkkel. A futás során tandem biciklisek haladtak el mellettünk, akik úgy szurkoltak, mintha már a versenyen lennénk. Kicsit aggódtam, hogy ennyi emelkedővel biztos lassabbak leszünk, mint terveztük, de végül nagyon jó tempót sikerült tartanunk. Másnap pihenésképp eveztünk egy órát, igazán jó kiegészítő edzés volt. Egyre közeledik a verseny napja, 4 hét múlva ilyenkor már a verseny utáni beszámolómat fogom írni. Az új támogatóimnak is hatalmas köszönet, 3000 Ft és átlépjük a 200 000 Forintot. Hiszem, hogy együtt sikerülni fog!

More blog posts

Új bejegyzés

Sorry, this entry is only available in Hungarian.

Köszönöm!

Hol is kezdjem? Annyi minden jár most a fejemben, annyi mindent szeretnék Nektek elmesélni. Az elmúlt egy hét olyan volt számomra, mintha egy hónap lett volna. Nagyon lassan teltek a napok és én napról napra egyre jobban izgultam. A torkom megint próbára tett, de nem engedtem, hogy az utamba álljon. Így a tervezett keddi futásom elmaradt, de szerdán kimentem kicsit futóiskolázni. Akkor még azon aggódtam, vajon elmúlik-e torokgyulladásom, képes leszek-e a tervezett formát hozni. Tudom, tudom mindig mindent túlaggódok :) Extra nagy volt a készülődés, hiszen a párom szombaton teljesítette ...

Visszaszámlálás

Lassan a végéhez közeledünk a kampányomnak. Jövő héten ilyenkor már az utolsó blogbejegyzésemet fogom írni a verseny után. Ez volt az utolsó keményebb hét edzés szempontjából. Sajnos a keddi futásomnál közbeszólt az időjárás, így nem tudtam kimenni. Csütörtökön nagyon pörgős résztávos edzésem volt: 10x100 méter, valamint 4x200 méter, közte rövid pihenőkkel. Ma pedig egy laza, átmozgató 6 km-t futottam. Azt hittem, hogy laza lesz, de majdnem versenytempót mentem! :) Jövő héten csak kedden lesz egy edzésem, valamint egy laza futóiskola vár még rám a verseny előtt. A jövő hét a pihenésről, ...