Rózsakert Medical Center Blogbejegyzések

Hosszú hétvége kihívások, biciklitúra

Ha hosszú hétvége, akkor kihívás. Ezúttal 7 kategóriában hirdettünk versenyt dolgozóink között. A legtöbb kilométert nők közül dr. Farkas Kitti aneszteziológusunk (22,44 km), férfiak közül pedig dr. Molnár László szülész-nőgyógyászunk gyűjtötte (34,44 km). A „legcukibb futótárs” kategóriában Csernák Hajni asszisztensünk nyert egy éti csigával. A legszebb tájon ellátási vezetőnk, Andi és kommunikációs munkatársunk, Dóra futottak. Andi a Normafán kocogott, Dóra pedig a Palkonyai Dűlőfutáson vett részt a csodálatos Villányi Borvidéken.  A legeredményesebb új kilométergyűjtőnk dr. Vass Viktor diabetológusunk lett, aki ez alkalommal nem futással, hanem 10000 tánclépéssel érdemelte ki ezt a címet. Az „extrém futás” kategóriában Kadala Zsuzsa ügyvezetőnk diadalmaskodott, aki futás közben egy nagyot esett, de felállt és folytatta még több mint 3 kilométeren keresztül, hogy a kitűzött célját teljesítse. A futás mellett más sportprogramok is színesítették a hétvégét. Recepciósunk, Brigi biciklitúrát szervezett a Velencei-tó köré, amelyen több mint 20 munkatársunk vett részt, így ő lett a „legtöbb embert sportra ösztönző személy”. Dóczi Ági gyógymasszőrünk pedig teljesítette a Gerecse 50 km-es teljesítménytúrát.