Rózsakert Medical Center Blogbejegyzések

Húsvéti kihívás és különleges futótársak

A húsvéti hosszú hétvégére négy kategóriában hirdettünk kihívást. Molnár doktor tarolt, övé lett a leggyorsabb átlagkilométer (5:18), a legtöbb megtett kilométer (53,43), illetve a legtöbb alkalommal futás holtversenyben, Brigi recepciósunk és Dóra kommunikációs munkatársunk mellett. A szelfi-kategória győztese Keszthelyi doktor lett, a tökéletesen megkomponált „A nyuszi hozott sonkát” című képével.  A hosszú hétvégét sokan a nagyvárostól távol töltötték és csodálatosan szép helyeken, tóparton, patakparton, hegyekben futottak. Az időjárás nem mindig volt kegyes, ügyvezetőnk, Zsuzsa az irtózatos szembeszéllel, recepciósunk, Brigi pedig a szakadó esővel küzdött meg hősiesen.  Sokunknak akadt futótársa is, asszisztensünk, Viki és Pulai doktornő kutyájukkal, üzletfejlesztési- és kommunikációs igazgatónk, Anikó pedig gyermekeivel, Majával és Dénessel együtt gyűjtötte a kilométereket. Anikó és Viki egyébként fantasztikus egyéni csúcsot futottak a hétvégén. Összességében 2342 kilométernél járunk, már négy futónk átlépte a 100 kilométert, ketten a 150-et is.